Praca Pracownik produkcyjno-magazynowy (z UDT)

Marki
Dodano: 10.10.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat
26 - 52 zł / godzinę

Pracownik produkcyjno-magazynowy (z udt)

Miejsce pracy: Marki
Dla jednego z naszych Klientów, działającego na rynku od 25 lat poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku : Pracownik produkcyjno-magazynowy ( UDT ).

LOKALIZACJA : Marki

Co będzie należało do Twoich obowiązków:
⦁ Kompletowanie zamówień;
⦁ Konfekcjonowanie towaru;
⦁ Kuleczkowanie i montaż sprężyn;
⦁ Przewożenie towaru wózkiem widłowym (ok. 25% dziennego czasu pracy)
⦁ Realizacja zadań delegowanych przez Kierownika.

Co możemy Ci zaproponować:
⦁ Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
⦁ Wynagrodzenie 26 zł/h brutto (poniedziałek-piątek)
⦁ Możliwość pracy w weekendy - 52 zł/h brutto ( dla chętnych )
⦁ Pracę od poniedziałku do piątku
⦁ Wolne weekendy
⦁ Pracę w systemie 2 zmianowym ( 6:00-14:00 ; 14:00-22:00 )

Czego od Ciebie oczekujemy:
⦁ Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT);
⦁ Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - będzie DODATKOWYM ATUTEM!;
⦁ Dokładności i puntualności;
⦁ Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy;
⦁ Odpowiedzialności, sumienności i uczciwości;
⦁ Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Aplikuj wysyłając swoje CV, przez stronę lub na adres Aplikuj z dopiskiem „PRODUKCJA/MAGAZYN” lub zadzwoń: 695 - pokaż numer telefonu - 695-902-531

Pamiętaj o załączeniu poniższej Klauzuli w CV :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zapoznaj się również z poniższą informacją :

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata; Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Podobne oferty pracy

Pokaż więcej
Pracownik produkcyjno-magazynowy (z UDT)
Marki
Asistwork