Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK PRODUKCJI CUKIERKÓW

ikona Dodano: 21.06.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona 19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Komunalna 2, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do wyrobu masy krówkowej, krojenie i przygotowywanie masy do obróbki Pierwsze 1 miesiąc umowa zlecenie , następnie Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia zmianowość: 1 zmiana godziny pracy: 6:00-14:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 3010,00 brutto, umowa zlecenie 19,70 zł brutto za godzinę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna Mile widziana umiejętność obsługi maszyn Predyspozycje fizyczne (ze względu na dźwiganie worków z mlekiem w proszku o wadze 25kg)

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Komunalna 2, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv UWAGA! PODANA DATA WAŻNOŚCI OFERTY JEST DATĄ ORIENTACYJNĄ. JEŚLI PRACODAWCA DOKONA WYBORU KANDYDATA WCZEŚNIEJ, OFERTA ZOSTANIE WYCOFANA Z REALIZACJI PRZED WSKAZANYM TERMINEM WAŻNOŚCI.

PRACOWNIK PRODUKCJI CUKIERKÓW
ikonaWyszków
PPHU Mleks