Praca PRACOWNIK PRODUKCJI - 1036I

Dodano: 24.11.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: L. Staffa 13, 58-124 Marcinowice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: praca produkcyjna przy profilach okiennych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: zł /godz

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: MT Group Sp. z o.o.

Adres: L. Staffa 13, 58-124 Marcinowice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.