Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 07.06.2022
ikona 21 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leśna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn i urządzeń odlewniczych - wykonywanie prostych prac produkcyjnych - segregowanie gotowych wyrobów - zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji - praca na trzy zmiany

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 10.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: ODLEWNIA ZAWIERCIE Spółka Akcyjna

Adres: Leśna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt w godz.7-15

PRACOWNIK PRODUKCJI
ikonaZawiercie
Dzibice Odlewnia Zawiercie S.A. i Wspólnicy sp.j.