Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK PRALNI

ikona Pisz
ikona Dodano: 22.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Część etatu
ikona 1655 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gdańska 11, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Pomoc w procesie prania, suszenia, maglowania.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 1 655,5 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydat powinien posiadać niepełnosprawność w stopniu znacznym

Pracodawca

Nazwa: Piski Zakład Aktywności Zawodowej "WIEŻA"

Adres: Gdańska 11, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym.

PRACOWNIK PRALNI
ikonaPisz
Piski Zakład Aktywności Zawodowej "WIEŻA"