Praca PRACOWNIK POMOCNICZY W ZAKŁADZIE CUKIERNICZO - PIEKARSKIM

Lubawa
Dodano: 22.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gdańska 16, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prace pomocnicze w zakładzie cukierniczo - piekarskim (produkcja , pakowanie ciast)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 800 PLN

Opis wynagrodzenia: od 2.800 zł brutto + dodatki (w zależności od doświadczenia, umiejętności)+ dodatki

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 24.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Preferowane doświadczenie w branży piekarskiej. Istnieje możliwość przyuczenia. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, rabat na produkowane wyroby. Praca II zmianowa w godz. 6:00-14:00; 18:00-02:00. kontakt telefoniczny lub osobisty.

Pracodawca

Nazwa: Piekarnia-Cukiernia-Handel Niesiobędzki Grzegorz Lubawa

Adres: Gdańska 16, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV