Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK POLOWY- OFERTA PRACY DLA OBYWATELI UKRAINY (NR 0542)

ikona Dodano: 03.03.2022
ikona 19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 88-180 Stefanowo 1a, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac przy nasadzie i zbiorze warzyw, pielenie, sortowanie, pakowanie, układanie warzyw na palecie i inne prace polowe.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 240

Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.03.2022

Data zakończenia: 30.06.2022

Wymagania pożądne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B lub T ( wtedy stawka godzinowa od 16 zł/h netto)

Pracodawca

Nazwa: G's Polska sp. z o.o.

Adres: 88-180 Stefanowo 1a, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty, pod nr tel. 511149284 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: Aplikuj

PRACOWNIK POLOWY- OFERTA PRACY DLA OBYWATELI UKRAINY (NR 0542)
ikonaStefanowo
G S Polska Organic Sp. z o.o.