Praca PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Dodano: 29.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Powstańców Wlkp 1, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane przy budowie domów szkieletowych dla osób z doświadczeniem lub bez doświadczenia Praca z drewnem Praca fizyczna przy wykonywaniu prac ziemnych Przyuczenie do wykonywanej czynności ( szpachlowanie, malowanie, prace fizyczne) Dostosowanie stanowiska pracy do umiejętności kandydatów Mile widziane osoby z prawem jazdy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pracodawca

Nazwa: ALEGRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Żmigrodzka 41/49, 60-171 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV