Praca PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Dodano: 26.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: -ochrona obiektów,obszarów i urządzeń, -konwojowanie osób i mienia powierzonego do ochrony, -wykonywanie czynności osoby transportujacej, -kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu, -prowadzenie dokumentacji konwojowej zgodnie z procedurami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony ,legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

Pracodawca

Nazwa: Poczta Polska S.A

Adres: Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -