Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK OCHRONY

ikona Dodano: 20.02.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kopalnia Melafiru, 57-408 Tłumaczów, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: pilnowanie powierzonego obiektu, kontrola ruchu kołowego samochodów wjeżdżających i wyjeżdżających, inne prace wskazane przez zleceniodawcę

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: dodatek za godzuny nocne + ryczałt za dojazdy do pracy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.02.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: AGENCJA OCHRONY "SKORPION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: marsz. Józefa Piłsudskiego 14, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

PRACOWNIK OCHRONY
ikonaTłumaczów
Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion