Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK OBSŁUGI OBIEKTU R120/1305-628/22

ikona Dodano: 24.04.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chopina 8, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku i czystości w obiektach stadionu oraz na terenie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji. Utrzymanie w należytym stanie i właściwa pielęgnacja terenów zielonych zgodnie z zaleceniami bezpośredniego przełożonego. Wykonywanie prac transportowo- porządkowych ciągnikiem na terenach ośrodka.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.04.2022

Data zakończenia: 24.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądne

Zawody: Pozostali gospodarze budynków

Uprawnienia: prawo jazdy kat. T, prawo jazdy kat. BE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe; umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w pracy, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność; uprawnienia do obsługi ciągnika - kat. T lub B+E; dwie zmiany od godz.: 07.00-15.00, 14.00-22.00

Pracodawca

Nazwa: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

Adres: Chopina 8, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Własnoręcznie podpisany życiorys (CV). Wymagane dokumenty powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dokumenty należy składać w dziale kadr Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, Al. Chopina 8 Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 54 413-07-02

PRACOWNIK OBSŁUGI OBIEKTU R120/1305-628/22
ikonaWłocławek
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Proszowice Sp. z o.o.