Praca PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - DORADCA

Dodano: 14.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Generała Władysława Sikorskiego 15, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta - doradztwo w sprzeaży produktów bankowych, przyjmowanie, rejestrowanie, opiniowanie i przygotowanie wniosków kredytowych oraz zawieranie umów kredytowych, realizacja i rejestrowanie operacji kasowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w sektorze bankowości lub w innych instytucjach finansowych, umiejętność pracy w zespole, zdolności sprzedażowe i analityczne, łatwość nawiązywania kontaktów

Pracodawca

Nazwa: Bank Spółdzielczy w Głogowie

Adres: Generała Władysława Sikorskiego 15, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - DORADCA
Głogów
Bank Spółdzielczy w Głogowie