Praca PRACOWNIK NARZĘDZIOWNI

Dodano: 21.04.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 63-322 Kuchary 24F, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Realizacja prac i planów produkcyjnych w zakresie obsługi matryc, obsługa linii do wytrawiania matryc, obsługa urządzen do przygotowania matryc, kompletacja wysyłek i przyjmowania matryc.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatki. Umowa na okres próbny, następnie czas określony 1 rok, następnie czas nieokreślony

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.05.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Pracodawca

Nazwa: FINAL SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: KOKSOWNICZA 9, 42-523 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą lub o przesłanie aplikacji na e-mail