Praca Pracownik mobilnego serwisu sprzątającego

Dodano: 16.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4200 zł / miesiąc

Pracownik mobilnego serwisu sprzątającego

Miejsce pracy: Zielona Góra
HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK MOBILNEGO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO.

Lokalizacja: Zielona Góra i okolice

Dni i godziny pracy: poniedziałek - piątek, tylko zmiany nocne, 18:00-4:00

Obowiązki: doczyszczanie ręczne i maszynowe powierzchni handlowych na terenie Zielonej Góry i okolic w zespołach 6 osobowych, 1 punkt dziennie

WYMAGANIA:

prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w podanych godzinach
sumienność i dokładność
kultura osobista
dobra sprawność fizyczna
OFERUJEMY:

auto służbowe z kartą paliwową
niezbędne narzędzia pracy i środki chemiczne
stabilne zatrudnienie od zaraz
pełne przeszkolenie
wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca
odzież roboczą
miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego
Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 - pokaż numer telefonu - 510012192 lub 510 - pokaż numer telefonu - 510013627(rekrutacje prowadzany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, po godzinie 16:00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 - pokaż numer telefonu - 71 711 01 44)

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.

Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.