Praca PRACOWNIK MERYTORYCZNY DS. SPECJALIZACJI OPERACYJNEJ

Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: RYMANOWSKA 3, 35-083 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: obsługa formalno-organizacyjna oraz merytoryczna szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek, w tym: kontakt z wykładowcami i kierownikami specjalizacji, nadzór nad opracowanymi harmonogramami zajęć, realizacją zajęć i jakością kształcenia, wypisywanie umów dla wykładowców, monitorowanie przebiegu zajęć ( kontrola i wizytacja), przygotowanie egzaminu wewnętrznego itp., obsługa ZOOMA, SMK, opracowanie pytań egzaminacyjnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : styczeń 2022 - czerwiec 2023 [Godzina zakończenia pracy] : 15:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office), prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: [Inne] : wykształcenie magister piel., specjal. w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek. umiejętności: organizacja szkoleń, dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski (ze wskazaniem - woj. opolskie), prawo jazdy kat. B - min. roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, 5 lat w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego, min. 5 lat w prowadzeniu zajęć dydaktycznych

Pracodawca

Nazwa: OŚRODEK KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH SP. Z O.O.

Adres: RYMANOWSKA 3, 35-083 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.