Praca PRACOWNIK MAGAZYNOWY/OPERATOR WÓZKÓW

Suchedniów
Dodano: 15.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Fabryczna 5 lok. 12, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: -Przyjmowanie wyrobów gotowych na stan magazynu -Pomoc w rozładunku i załadunku wyrobów gotowych -Pakowanie palet i paczek -Przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki -Obsługa komputera Oferujemy : -Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -Przyjazną atmosferę -Rozwój kariery poprzez profesjonalne szkolenia -Bardzo dobre zaplecze socjalne

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: + możliwe premie

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą , Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Współpraca w zespole. Dokładność. Doświadczenie w pracy jako magazynier mile widziane.

Pracodawca

Nazwa: KLEEN - TEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Fabryczna 5 lok. 12, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail