Praca PRACOWNIK GOSPODARCZY

Pabianice
Dodano: 17.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pułaskiego 38, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: obsługa szatni, sprzątanie terenu wokół budynku, pielęgnacja ogrodu, prace konserwatorskie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: praca od pn-pt w godzinach: 13.00-21.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętności: koserwatorskie, znajomość pielęgnacji ogrodu

Pracodawca

Nazwa: Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej Pabianice

Adres: Pułaskiego 38, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV