Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK FIZYCZNY

ikona Dodano: 30.05.2022
ikona 3500 - 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marynarki Polskiej 76, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prace w zieleni, pielenie, grabienie, pielęgnacja nasadzeń, malowanie ławek, podlewanie roślin, sprzątanie, odśnieżanie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6-14 lub 7-15. Miejsce pracy: Gdańsk.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 31.05.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dodatkowym atutem jest prawo jazdy kat B. i umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego. Posiadanie wykształcenia i doświadczenia w branży wpłynie na wzrost wynagrodzenia. Wiedza o pielęgnacji roślin i umiejętności manualne są również dużym atutem.

Pracodawca

Nazwa: LOG PAWEŁ MĄTOWSKI

Adres: MODRZEWIOWA 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -

PRACOWNIK FIZYCZNY
ikonaGdańsk
Log Paweł Mątowski