Praca Pracownik ds. operacji księgowych z językiem włoskim

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat

Opis oferty pracy:

BCUBE Sp. z o. o.
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Pracownik ds. operacji księgowych z językiem włoskim
Miejsce pracy: Bieruń, Turyńska 135

Podstawowe obowiązki:
•Wykonywanie codziennych zadań, takich jak: fakturowanie, analiza otwartych pozycji (pozycje blokowe, salda debetowe, polecenia zapłaty).
•Kontrola przebiegów płatności.
•Bliska współpraca z wewnętrznymi działami.
•Importowanie i księgowanie wyciągów bankowych w SAP.
•Monitorowanie i zarządzanie stałymi zleceniami/poleceniami zapłaty.

Wymagania:
•Wykształcenie średnie – preferowane finanse i rachunkowość.
•Dobra znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie (B2).
•Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.
•Umiejętności komunikacyjne.

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
•Możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
•Możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK).
•Miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.
•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.
Tychy
SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)