Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK BIUROWY. WYDZIAŁ SPRAW CUDZOZIEMCÓW.

ikona Warszawa
ikona Dodano: 15.05.2022
ikona 1489 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - Zapoznanie się z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi. - Zapoznanie się z Regulaminem Pracy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Polityką bezpiecznej pracy w systemach informatycznych, Polityką antydyskryminacyjną i antymobbingową oraz przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. - Zapoznanie się z zadaniami realizowanymi przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie (ogólnie) ze szczególnym uwzględnieniem zadań Biura/Wydziału - Udzielanie informacji telefonicznej oraz udzielanie odpowiedzi na maile w sprawach legalizacji pobytu i w zakresie funkcjonowania Wydziału Spraw Cudzoziemców. - Prowadzenie recepcji, w tym kierowanie klientów do właściwych stanowisk obsługi klienta w Urzędzie. - Dokonywanie zamówień na ulotki i formularze. - Przygotowywanie zestawień i statystyk z zakresu realizowanych zadań oddziału. - Przygotowywanie projektów pism w zakresie realizowanych zadań. - Pomoc w realizowaniu zadań związanych z przygotowaniem i aktualizacją informacji dla klienta w wydziale. - Pomoc przy prowadzeniu spraw związanych z realizacją projektu Fundusz Azylu, Migracji i Integracji. - Wysyłka i odbiór korespondencji za pośrednictwem systemu informatycznego EZD. - Obsługa urządzeń biurowych (kserokopiarka, drukarka, fax, telefon) - Współpraca z Oddziałami Wydziału oraz innymi Wydziałami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, a także z innymi organami w celu realizacji ww. zadań. - Wykonywanie innych poleceń i czynności zleconych przez przełożonego

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 489 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2022

Data zakończenia: 30.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: obsługa komputera

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV.

PRACOWNIK BIUROWY. WYDZIAŁ SPRAW CUDZOZIEMCÓW.
ikonaWarszawa
kontakt przez PUP