Praca PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

Dodano: 24.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wrocławska 24A, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Bieżący kontakt z pracownikami, rozdysponowanie pracowników po projektach, codzienna organizacja pracy biura, kontakt z kontrahentami. Praca w języku ukraińskim i polskim. Praca w godz. 8-16 Kontakt z pracodawcą: 570677644

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. ukraiński C2 w mowie, C1 w piśmie

Pracodawca

Nazwa: S&S WORK FORCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wrocławska 24A, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.