Praca Pracownik biurowy w sklepie internetowym

Dodano: 14.09.2021
Umowa zlecenie
Część etatu
Średnie wynagrodzenie: 2700 - 4100 zł / miesiąc

Pracownik biurowy w sklepie internetowym

Miejsce pracy: Warszawa
Do pracy w sklepie internetowym poszukujemy młodej energicznej studentki, której zadaniem będzie obsługa bieżących dokumentów i przekazywanie ich do księgowości.

Zakres obowiązków:

- obsługiwanie bieżących faktur kosztowych i przekazywanie ich do opłacenia
- obsługa programu fakturowego
- bieżący kontakt z księgowością i przekazywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia miesiąca

Od kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy od zaraz w niepełnym wymiarze godzin (praca możliwa do pogodzenia ze studiami)
- skrupulatności i dokładności
- chęci do nauki nowych rzeczy: nie jest konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem Aplikuj W wiadomości prosimy o napisanie kilku zdań o sobie wraz z uzasadnieniem, dlaczego uważają Państwo, że będą odpowiednimi osobami na to stanowisko.