Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK BIUROWY/MARKETINGOWIEC

ikona Dodano: 25.04.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Armii Krajowej 25, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wsparcie w zakresie działań promocyjnych firmy m.in. takich jak: organizacja i udział w eventach, wydawanie czasopism, organizacja konferencji. Organizacj i aktywne uczestnictwo w wyjazdowych konferencjach, eventach tematycznych. pomoc w przygotowaniu ofert i prezentacji. Prowadzenie sekretariatu firmy. Obsługa gości i klientów. Dbałość o obieg dokumentów w firmie. Dbałość o poprawny przepływ informacji w firmie. Wsparcie i doradztwo dla klientów (telefoniczne i w terenie). Prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej i papierowej. Pomoc przy wdrażaniu pracowników do projektu. Godz. pracy: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia Firma oferuje: - umowę o pracę w stabilnej firmie, - przeszkolenie z zakresu realizowanych usług, - szkolenia z zakresu pracy z seniorem, komunikacji, - pełną wyzwań pracę w młodym zespole, - możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia doświadczenia w pionierskiej branży jaką jest teleopieka

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.04.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doskonałe zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i pod presją, umiejętności sprzedażowe, umiejętność współpracy w zespole, kreatywność i otwartość , doświadczenie w pracy biurowej, umiejętność pracy w szybko zmieniających się warunkach i pod presją czasu, umiejętności związane z obsługą sekretariatu firmy i zarządzania obiegiem informacji w firmie, doskonała znajomość MS Word, Excel, Google Docs

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: mile widziane: wykształcenie w zakresie marketingu/sprzedaży/PR, doświadczenie w pracy z seniorami i/lub osobami niepełnosprawnymi, obsługa programów graficznych

Pracodawca

Nazwa: OPIEKANOVA Sp. z o.o.

Adres: Armii Krajowej 25, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PRACOWNIK BIUROWY/MARKETINGOWIEC
ikonaJastrzębie-Zdrój
Opiekanova Sp. z o.o.