Praca PRACOWNIK BIUROWY

Przysietnica
Dodano: 14.03.2021
Umowa o pracę
Staż/praktyki
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przysietnica 883, 36-200 Przysietnica, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: 1. Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej. 2. Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych. 3. Udzielanie informacji telefonicznych i mailowych. 4. Wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych. 5.Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im informacji. 6.Sporządzanie pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 2 800

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2021

Data zakończenia: 30.06.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B, Umiejętność sprawnej obsługi komputera, Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, Umiejętność pracy zespołowej, Energiczność i łatwość komunikowania się, Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Pracodawca

Nazwa: Agencja Turystyczno-Usługowa "BAWDIM"

Adres: Nowy Łupków 18, 38-543 Nowy Łupków, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: MPiPS - PGP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.

PRACOWNIK BIUROWY
Agencja Turystyczno-Usługowa "BAWDIM"