Praca w Danii/ Piekarnia

Dodano: 10.08.2021
Inny
Inny
14000 - 18000 zł / miesiąc

Praca w danii/ piekarnia

Miejsce pracy: Łódź
Opis oferty pracy:
WB Staffing już od 8 lat działa przy projektach nie tylko w Polsce, lecz także w Austrii, Danii oraz Szwecji. Aktualnie dla naszego duńskiego partnera, firmy Mamma production produkującej spody do pizzy z wieloletnim doświadczeniem w branży poszukuje pracowników na stanowisko:
Piekarz-pracownik na linii podkładów do pizzy

Obowiązki:
- praca na linii produkcji podkładów do pizzy (przygotowanie ciasta, formowanie, pakowanie)

Oferujemy:
- pracę na stałe bezpośrednio pod zakładem (na warunkach duńskich)
- pracę na pełny etat (2-3 zmiany), możliwe nadgodziny i praca w weekendy
- atrakcyjne wynagrodzenie; stawki zaczynają się od 122dkk. Dla pracownikow bez doświadczenia i od 145 dkk dla piekarzy. Kurs dkk/pln to 0,6zł, stąd wynagrodzenie bardzo atrakcyjne,
- zakwaterowanie na koszt pracownika (ok. 1500dkk/miesiąc), zakład pomaga zorganizować mieszkanie blisko miejsca pracy.
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

Wymagania:
- chęć podjęcia pracy na dłużej
- mile widziane doświadczenie w branży
- mile widziane posiadanie duńskich dokumentów personalnych

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy (mile widziane CV w języku angielskim) pod tytułem „Pizza” lub kontakt telefoniczny: Ola +48 788 - pokaż numer telefonu - +48 788 214 017
Łódź
WB Staffing