Praca od zaraz! Produkcja bez doświadczenia!

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 4000 - 6000 zł / miesiąc

Praca od zaraz! produkcja bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Słupca
Firma Lavoro Sp. z o.o. (nr cert. 9603) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia.

Dołącz do naszego zespołu pracowników produkcji w Robakowie!

nie wymagamy doświadczenia !

WYMAGANIA:
- sprawność manualna
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- książeczka sanepidowska mile widziana
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (WSZYSTKIE WEEKENDY WOLNE!)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca na linii produkcyjnej
- utrzymanie czystości stanowiska pracy

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- terminowość wypłat wynagrodzenia
- stabilność zatrudnienia
- bezpłatnie przewóz pracowników na określonej trasie oraz ciepły posiłek w pracy
- wynagrodzenie z systemem premiowym

Do CV należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Znajdziesz ją na naszej stronie www.lavoro.com.pl