Praca POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI TECHNICZNEJ BIUR, HOTELI I INNYCH OBIEKTÓW

Lublin
Dodano: 06.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Przygotowanie obiektów do eksploatacji, nadzór nad pomieszczeniami, wyposażeniem i sprawnością urządzeń, prowadzenie poprawnej dokumentacji technicznej sprzętu i obiektów, konserwacja, naprawy bieżące i monitoring stanu technicznego elementów budynków, instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, wentylacyjno klimatyzacyjnej urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: II zmiana 14-22

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.09.2021

Data zakończenia: 19.02.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: gimnazjalne

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Słowackiego 2, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie