Praca POMOCNIK STOLARZA

Dodano: 02.11.2021
Umowa zlecenie
3300 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Metalowa 7, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Szlifowanie powierzchni drewnianych, montaż mebli, pakowanie mebli w razie potrzeby transport mebli do odbiorców. Godziny pracy: od 07.30 do 15.30 wynagrodzenie 3300,00 brutto + prowizja

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, kolejna umowa o pracę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.11.2021

Data zakończenia: 03.02.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w stolarstwie-mile widziane.

Pracodawca

Nazwa: REMO HELENA BURCZ

Adres: Metalowa 7, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -