Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Augustowska 46, 10-683 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Praca przy wypieku pieczywa. Godziny pracy 6-11, 20-3

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.06.2022

Data zakończenia: 21.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO PIEKARNIA ZBIGNIEW DĄBKOWSKI

Adres: Augustowska 46, 10-683 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: `

POMOCNIK PIEKARZA
ikonaOlsztyn
Zakład Przetwórstwa Spożywczego Piekarnia Zbigniew Dąbkowski