Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

ikona Katowice
ikona Dodano: 01.06.2022
ikona 20 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Morawska 10, 40-217 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Pomocnicze prace ogólnobudowlane. Okazyjny odbiór materiałów budowlanych z hurtowni. - Godziny pracy: 7:00-15:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 20 zł/brutto/godzinę. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Pracxa w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku pomocniczego robotnika budowlanego.

Pracodawca

Nazwa: MARCIN WATOŁA ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKO-CIESIELSKI MARCIN WATOŁA

Adres: 42-660 Kalety, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 664-200-334) w godzinach 7:00-15:00 lub e-mail: Aplikuj

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY
ikonaKatowice
MARCIN WATOŁA ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKO-CIESIELSKI MARCIN WATOŁA