Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łobzowska 8, 31-140 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pomoc na kuchni w przygotowaniu posiłków i wyrobów garmażeryjnych czystość na stanowisku pracy. Godziny pracy: 6-14, 14-22

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.06.2022

Data zakończenia: 14.09.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pomoc kuchenna

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, współpraca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane: orzeczenie lekarskie sanedpid

Pracodawca

Nazwa: HTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 31-140 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .

POMOC KUCHENNA
ikonaKraków
"HTI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ