Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca POMOC KUCHENNA

ikona Mielec
ikona Dodano: 05.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemysłowa 67, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: pomoc kuchenna Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli: 08:00-16:00 16:00-24:00 Za pracujące weekendy przysługują dni wolne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie, dobra organizacja pracy

Pracodawca

Nazwa: FUH MAZUR & MAZUR Janusz Mazur, Piotr Mazur s.c.

Adres: Przemysłowa 67, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są kontakt osobisty lub telefoniczny z pracodawcą pod nr: 513-721-918

POMOC KUCHENNA
ikonaMielec
FUH MAZUR & MAZUR Janusz Mazur, Piotr Mazur s.c.