Praca POMOC KUCHENNA

Warszawa
Dodano: 01.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 1900 - 2900 zł / miesiąc

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Warszawa
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ dla KOBIET im. Św. Józefa ZSMBM w Warszawie

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : pomoc kuchenna

Obowiązki :
Pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom
• obróbka produktów niezbędnych do przygotowania dań i posiłków oraz deserów
• zmywanie i sprzątanie kuchni
• przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych

Wymagania :
• solidność
• motywacja i pozytywne nastawienie do pracy

Mile widziane :
• doświadczenie

Oferujemy :
• umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : Aplikuj

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DPS dla Kobiet im. Św Józefa ZSMBM z siedzibą przy ul. Hetmańskiej 44 w Warszawie , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”.
Administratorem danych osobowych w ramach rekrutacji będzie Dom Pomocy Społecznej dla Kobiet im. Św. Józefa ZSMBM z siedzibą w Warszawie, ul. Hetmańska 44 . Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody wyrażonej w dokumencie rekrutacyjnym przesłanym na wskazany adres e mail. Zgoda jest dobrowolna. Zgoda na przetwarzanie danych może być w dowolnej chwili cofnięta, co nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie dokonane na jej podstawie.