Praca POŁOŻNA

Jaworzno
Dodano: 13.06.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5000 - 6500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Sprawowanie opieki nad matką i noworodkiem oraz monitoriwaniu przebiegu okresu poporodowego; badanie noworodków i opieka nad nimi oraz podejmowaniu w razie potrzeby wszelkich niezbędnych działań, w tym natychmiastowej reanimacji; realizacja, zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji; samodzielne udzielanie w określonym zakresie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych;m profilaktyka chorób kobiecych i patologii położniczych; rozpoznawanie u matki i dziecka objawów nieprawidłowości wymagających skierowania do lekarza; sprawowanie opieki położniczo - ginekologicznej nad kobietą; prowadzenie działalności edukacyjno - zdrowotnej w zakresie: przyghotowania do życia w rodzinie, metod planowania rodziny oraz ochrony macierzyństwa i ojcostwa, przygotowania do rodzicielstwa oraz pełnego przygotowania do urodzenia dziecka, łącznie z poradnictwem na temat higieny i żywienia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.06.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: prawo do wykonywania zawodu, doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejetność pracy w zespole, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

Pracodawca

Nazwa: SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny

Adres: Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

POŁOŻNA
Jaworzno
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny