Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca POKOJOWA

ikona Dodano: 26.05.2022
ikona 23 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w hotelach. Uzupełnianie artykułów eksploatacyjnych i konsumpcyjnych wymiana ręczników oraz pościeli.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 23,95 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie godzinowe brutto - 23,95 zł w przypadku osób uczących się do 26 r.ż. ,wynagrodzenie brutto na godzinę wynosić będzie 19,70 zł

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 30.05.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : skrupulatność, dokładność, zdolności organizacyjne, uczciwość, umiejętność współpracy z innymi. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: MODLIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Ułańska 5, 60-748 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

POKOJOWA
ikonaNowy Dwór Mazowiecki
Air Modlin Sp. z o.o.