Praca PERSONEL SPRZĄTAJĄCY

Kielce
Dodano: 09.11.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łódzka 282A, 25-655 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, biur, pomieszczeń magazynowych, częsci wspólnych budynków.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 140

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa, istnieje możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Miejsce pracy Kielce.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: dyspozycyjność, doświadczenie na podobnym stanowisku. Zakres obowiązków: Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, biur, pomieszczeń magazynowych, częsci wspólnych budynków -miejsce pracy: Kielce.

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ELCOP SERWIS Tomasz Różak Kielce

Adres: Łódzka 282A, 25-655 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV