Częstochowa - Pracownik gospodarczy z orzeczeniem.

Częstochowa / Dźbów
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług
porządkowych i czystościowych.
Poszukujemy Osoby na stanowisko: Pracownik gospodarczy.

Lokalizacja:
- Częstochowa - Dźbów.

Obowiązki:
- sprzątanie szatni i sanitariatów,
- sprzątanie korytarzy i schodów,
- sprzątanie pomieszczeń socjalnych i biurowych,
- opróżnianie koszy na śmieci,
- sprzątanie hali magazynowej i produkcyjnej,
- obsługa maszyny czyszczącej i myjącej.

Wymagania:
-orzeczenie o niepełnosprawności,
- punktualność i odpowiedzialność,
- staranność i dokładność,
- rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków pracowniczych,
- kultura osobista i trzeźwość

Oferujemy:
- umowa o pracę,
- umowa na cały etat,,
- wynagrodzenie od 4242 zł brutto/ miesiąc,
- system pracy -3 zmianowy.
Kontakt:
- 506 - pokaż numer telefonu - ,
795 - pokaż numer telefonu - .
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."