Dodano: 17.10.2021
Umowa zlecenie
22 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wesoła 18, 21-020 Milejów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa kotłów wodnych (węglowy o mocy 1,7 MW i olejowy o mocy 1MW) wraz z urządzeniami pomocniczymi w systemie III zmianowym 7.00-15.00; 15.00-23.00; 23.00-7.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa -22 zł/godz.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.11.2021

Data zakończenia: 30.04.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Palacz wodnych rusztowych kotłów centralnego ogrzewania

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wiedza z zakresu zasad budowy, działania oraz warunków technicznych obsługi urządzeń, instalacji i sieci, - wiedza z zakresu instrukcji postępowania w razie awarii, pożaru lub innego zagrożenia bezpieczeństwa obsługi urządzeń lub zagrożenia życia, zdrowia i środowiska.

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W MILEJOWIE SP. Z O.O.

Adres: Wesoła 18, 21-020 Milejów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Uprawnienia