Praca Pakowacz - Alpla

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 2500 - 3700 zł / miesiąc

Pakowacz - alpla

Miejsce pracy: Radomsko
ALPLA JEST ŚWIATOWYM LIDEREM W ZAKRESIE OPRACOWYWANIA I PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH.

Wytwarzamy innowacyjne systemy opakowaniowe, butelki, zamknięcia i formowane wtryskowo elementy dla szerokiego wachlarza branż. Zarówno firma, jak i produkty kształtują tradycje rodzinnie prowadzonej działalności, korzystanie z najnowocześniejszych technologii, dążenie do innowacyjnych rozwiązań oraz wiedza i zaangażowanie naszych pracowników.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa pakowaczki – pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcją
- transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce
- właściwe oznaczanie opakowań
- pilnowanie porządku na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
- uprawienia UDT na wózki widłowe
- zdolności manualne
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań
- gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”

OFERUJEMY:
- pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, - dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:
„Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów obecnej rekrutacji / obecnej i przyszłych rekrutacji".

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.