Praca PAKOWACZ

Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sochaczewska 211, 05-850 Kaputy, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: kompletowanie zamówień, pakowanie paczek, nadawanie paczek, kontakt z przewoźnikami, dobra organizacja pracy, zachowanie czystości na stanowisku pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca pn-pt, w godz: 8-16

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: doświadczenie w pracy przy kompletowaniu zamówień, obsługa komputera, pakowanie towaru

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Pracodawca

Nazwa: VEST-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV