Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca opikeun klienta osoba z orzeczeniem

ikona Dodano: wczoraj
ikona 3500 - 4500 zł / miesiąc

Opikeun klienta osoba z orzeczeniem

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
Praca polegać będzie na:
Telefonicznym kontakcie z Klientami,
Przedstawianiu ofert produktów i usług,
Sprzedaży produktów – natomiast spokojnie nauczymy Cię tego.
Nasze wymagania
Oczekujemy:
Podstawowej umiejętności obsługi komputera,
Poważnego podejścia do wykonywanych obowiązków
To oferujemy
Oferujemy:
- Stabilną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin (np. chcesz dorobić do emerytury, masz małe dzieci, albo studiujesz),
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (20zł brutto za godzinę) z możliwością szybkiego przejścia na umowę o pracę,
- System premiowy,
- Możliwość przekwalifikowania się, zdobycia nowego doświadczenia zawodowego,
- Miejsce pracy w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem.
opikeun klienta osoba z orzeczeniem
ikonaWarszawa
TB Żywe Oferty Pracy