Najlepsze oferty dla Ciebie! | Wyjazdy co tydzień!!

Dąbrowa Górnicza
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Interesuje Cię praca za granicą od zaraz? Z OTTO to możliwe! Szukasz pracy dla pary lub grupy? -> wybierz Niderlandy. Właśnie w NL mamy najwięcej ofert!

Praca z zakwaterowaniem oraz transportem, to dla nas standard więc na pewno taką znajdziemy, jeśli potrzebujesz!

Jako agencja zatrudnienia mamy dostęp do wielu firm z różnych branż w całym kraju. Na podstawie Twoich oczekiwań oraz umiejętności, pomożemy Ci wybrać najlepszą możliwą pracę. Możesz zacząć w logistyce np. sieć supermarketów, na produkcji (głównie przemysł spożywczy) lub na szklarni - wyjazd z nami to naprawdę dobry start w Holandii i szansa na rozwój!

Praca w logistyce Holandia

Zostając częścią zespołu Albert Heijn, Tommy Hilfiger, DHL lub innej znanej firmy, będziesz pracować w magazynie i kompletować zamówienia dla klientów oraz kontrahentów.

Obowiązki pracownika magazynu to np.:

• Zbieranie zamówień (order picking)

• Kontrola jakości

• Pakowanie produktów

• Etykietowanie palet

• Przygotowanie zamówień do wysyłki

Lokalizacje do wyboru: Geldermalsen, Pijnacker, Tilburg, Zwolle, Rotterdam, Almere, Oosterhout, Eindhoven, Amsterdam…

Praca na produkcji w Holandii

Dołącz do zespołu Heemskerk, Vetipak, Hessing lub innej firmy z naszej oferty i zdobądź doświadczenie, pracując przy linii produkcyjnej u jednego z globalnych liderów!

Obowiązki pracownika produkcji to np.:

• Krojenie i przygotowywanie żywności

• Sprawdzanie jakości

• Pakowanie gotowych produktów

• Etykietowanie opakowań

• Szykowanie zamówień dla klientów

Wybierz spośród wielu lokalizacji: Rijnsburg, Tilburg, Venlo, Oss, Venray, Oostrum, Zaandam, Nieuwegein, Elsloo, Zaltbommel…

Szklarnia – idealna praca w Holandii dla kobiet

Stając się częścią zespołu Gipmans będziesz zarządzać wzrostem roślin – zadbasz zarówno o piękne roślinki ogrodnicze np. kwiaty, jak i o produkcję warzyw do celów spożywczych.

Obowiązki na szklarni to np.:

• Sadzenie ziół

• Przycinanie sadzonek

• Podlewanie oraz nawożenie upraw

• Zbieranie plonów, pakowanie produktów

• Przygotowywanie zamówień do transportu

Jak widzisz, masz wiele możliwości - wybierz pracę, która najbardziej Ci odpowiada i zacznij zarabiać! Decydując się na współpracę z OTTO, czeka na Ciebie UMOWA O PRACĘ tymczasową na warunkach holenderskich (często z gwarantowanymi godzinami min. 112h pracy miesięcznie)!

Agencja pracy OTTO oferuje:

• Terminowe płatności

• Program lojalnościowy

• Cotygodniowe wypłaty

• Rekrutacja online

• Zorganizowane zakwaterowanie

• Aplikacja myOTTO z niezbędnymi informacjami

• Gwarantowane godziny pracy

• Helpdesk 24/7

• Bezpłatny transport do/z pracy

• Ubezpieczenie NNW i opiekę zdrowotną

Wymagania:

• Dobra kondycja fizyczna

• Sprawność niezbędna do wykonywania pracy

• Gotowość do działania w różnych godzinach (najczęściej praca na 2 lub 3 zmiany)

• Dyspozycyjność na dłuższy okres min. pół roku

• Znajomość angielskiego i/lub polskiego – MOŻLIWA PRACA BEZ JĘZYKA!

• Prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na wózki (mile widziane ;-))

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE 3

Praca przez agencję to często tylko początek! Wielu pracowników tymczasowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt u jednego z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Planuj, pracuj, spełniaj marzenia!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.