Praca OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO ( 360 OP)

Sobienie-Jeziory
Dodano: 18.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sobienie-Jeziory, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Warunki płacy i pracy do uzgodnienia

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO ( 360 OP)
kontakt przez PUP