Praca OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Dodano: 29.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 - 4000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ceramiczna 23, 42-793 Panoszów, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: transport, załadunek samochodó ciężarowych wyrobami gogtwymi, odwożenie wypalonych wyrobó z pieca na magazyn wyrobów niesortowanych, foliowanie palet z cegłą, wykonywanie dadatkowych zleconych prac, utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz placu magazynowym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Uprawnienia: organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprwnienia UDT do obsługi transportu bliskiego w kategorii wózki jezdniowe podnośnikowe, składnie palet w sztaplach

Pracodawca

Nazwa: PATOKA INDUSTRIES LTD. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ceramiczna 23, 42-793 Panoszów, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Panoszów
Patoka Industries Ltd. Sp. z o.o. Cegielnia