Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ikona Pruszcz Gdański
ikona Dodano: 06.06.2022
ikona 24 - 25 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zastawna 38, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie transportu niezbędnych w procesach produkcyjnych. Obsługa wózka widłowego. Transport gotowych materiałów do magazynu wyrobów gotowych. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 6.00- 14.00, 14.00- 22.00, 22.00- 6.00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 24 do 25 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje darmowy dojazd do pracy (z Gdańska Głównego do siedziby firmy, z Tczewa do siedziby firmy), dodatki zmianowe, comiesięczna premia uznaniowa, pełne wdrożenie stanowiskowe, dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, ubezpieczenie.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 07.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: obsługa wózka widłowego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi mile widziane. Koordynacja ruchowa. Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez UDT (II WJO).

Pracodawca

Nazwa: GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: AL.GRUNWALDZKA 212, 80-266 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
ikonaPruszcz Gdański
GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA