Praca OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO

Żędowice
Dodano: 20.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: STRZELECKA 40, 47-120 Żędowice, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: PAKOWANIE SZKŁA NA STOJAKI, POMOC W OBRÓBCE SZKŁA (WYJMOWANIE SZKŁA Z MASZYNY), MYCIE SZKŁA

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: obsługa komputera

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD SZKLARSKI DMR KURZEJA- ŻĘDOWICE

Adres: STRZELECKA 40, 47-120 Żędowice, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO
Żędowice
ZAKŁAD SZKLARSKI DMR KURZEJA- ŻĘDOWICE