Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU

ikona Dodano: 26.05.2022
ikona 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków produkcja makaronu zgodnie z planem produkcji (ilościowo, asortymentowo, jakościowo). obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, obsługa urządzeń do produkcji makaronu na odcinku od przyjęcia surowca do magazynowania produktów w silosie / buforze (włącznie), identyfikacja półproduktu na wszystkich etapach procesu włącznie z nadawaniem numerów partii przy załadunku makaronu do silosów, sprawdzenie poprawności działania wszystkich urządzeń na danej linii produkcyjnej, bieżące zgłaszanie ewentualnych awarii lub nieprawidłowości w działaniu urządzeń na danej linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami/ procedurami, obsługa procesu produkcji i suszenia makaronu zgodnie z recepturą i przyjętymi procedurami/ instrukcjami, współpraca z kontrolerem jakości w zakresie kontroli surowca przyjmowanego do produkcji, przyjmowanie dostaw surowców do magazynowania w zakresie ilościowym monitoring warunków magazynowania surowców zgodnie z planem kontroli i badań, przestrzeganie i prowadzenie rzetelnych zapisów z obowiązującego programu czyszczenia, mycia i dezynfekcji zakładu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto (w tym zasadnicze i premia uznaniowa) do negocjacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.05.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy: 1) wykształcenie.: minimum zawodowe 2) umiejętności: manualne, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy, umiejętność obsługi maszyn/urządzeń, podstawowa obsługa komputera 3) uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, uprawnienia na wózki widłowe, praca na wysokości powyżej 3 metrów 4) doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na podobnym stanowisku, 5) gotowość do pracy 3 zmianowej (lub 2 zmianowej w przypadku niepełnosprawnych): godz. 7-15, 15-23, 23-7 (8 godz. dziennie/ 5 dni w tygodniu)

Pracodawca

Nazwa: MAKARONY POLSKIE SA

Adres: Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: KONTAKT KANDYDATÓW przez formularz na firmowej stronie www: makarony.pl, zakładka KARIERA

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU
ikonaRzeszów
Grupa Makarony Polskie S.A.