Praca OPERATOR R128/3212-1581/21

Dodano: 28.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krzywa Góra 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Operator - Pracownik zmianowy - obsługa zaworów, maszyn, urządzeń znajdujących się na zakładzie; - wykonywanie patrolu instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków; - pobieranie i dostarczanie do laboratorium próbek; - przygotowanie, zgodnie z aktualnymi formułami, roztworów substancji chemicznych używanych w procesie; - obsługa paneli kontrolnych w celu regulowania parametrów pracy urządzeń; - czyszczenie rurociągów i urządzeń.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia w zalezności od posiadanych kwalifikacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.10.2021

Data zakończenia: 28.01.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Operator urządzeń przemysłu chemicznego* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Uprawnienia energetyczne - eksploatacyjne, uprawnienia na wózki widłowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne; doświadczenie w pracy w obszarze produkcji; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz czytania schematów technicznych; zdolności manualne i techniczne; praca w godz.: 07.00-19.00, 19.00-07.00; komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, staranność, dokładność, odpowiedzialność; dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy w zakładzie chemicznych, uprawnienia energetyczne z zakresu eksploatacji, uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wciągników i wciągarek

Pracodawca

Nazwa: INDORAMA VENTURES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, należy przesyłac na adres: Aplikuj Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/indorama-ventures-poland-sp-z-o-o,14152. Administratorem Danych Osobowych jest Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku (ul. Krzywa Góra 19), dane kontaktowe: tel. 54 416 64 13, e-mail: Aplikuj Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu zasobów ludzkich oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora danych osobowych w okresie jednego roku od zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego proszę zamieścić w aplikacji także zgodę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

OPERATOR R128/3212-1581/21
Włocławek
Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.