Praca operator produkcji (drukarz)

Dodano: 26.07.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3000 - 4400 zł / miesiąc

Operator produkcji (drukarz)

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:

- wykonywanie nadruków na gadżetach reklamowych – udział w tworzeniu wyjątkowych upominków i produktów reklamowych marek rozpoznawalnych na całym świecie!
- obsługa maszyn drukujących
- prace manualne
- kontrola jakości nadruku

Wymagania:
- chęć do pracy i zaangażowanie
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- umowę o pracę
- zatrudnienie bez pośredników
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatny przewóz dla pracowników z Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej !
- bezpłatny parking
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie (w wersji podstawowej za ok. 5,50 zł miesięcznie !)
- dofiansowanie do karty Multisport/Multibilet (płacimy 60% !)
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zobacz jak pracujemy https://www.youtube.com/watch?v=TLMkbCKI-V4

CV proszę przesyłać na Aplikuj