Praca OPERATOR PILARKI FORMATOWEJ

Dodano: 24.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Hrubieszowska 102/12, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie materiału do cięcia, rozkrój płyty, obsługa pił, docinanie elementów aluminiowych i PC, odpowiednia klasyfikacja przyciętych materiałów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: obsługa pilarki formatowej

Wymagania pożądne

Zawody: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: gimnazjalne, pomaturalne/policealne, średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zawodzie stolarz meblowy. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Hrubieszowska 102 m. 12, 22-100 Chełm - telefoniczny: 502 765 082

Pracodawca

Nazwa: MnM Meble Na Miarę Aneta Matuszak

Adres: Hrubieszowska 102/12, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

OPERATOR PILARKI FORMATOWEJ
Chełm
MNM Meble Na Miarę Matuszak Aneta